Ünye Akçay’da kendisini karşılayan kalabalığa seslenen Yılmaz, Bismillah deyip çıktık. Çok uzun bir süreden sonra sizlerle beraber olmanın duygusallığını yaşıyorum. İyi ki varsınız.” Diye konuştu.

Hizmet borcum bitmemiş

Çok uzun yıllar oldu 5 buçuk yıldır aranızda yokum diyen Yılmaz, “Yapılan ahlaksızları, hukuksuzlukları, yolsuzlukları gördükten sonra geri gelmeye karar verdim. Dedim ki benim hizmet borcum daha bitmemiş.” Şeklinde konuştu.

Sizlerin sevgisi olduğu sürece bizi kimse durduramaz

Yılmaz açıklamasını şöyle sürdürdü: “Ya burada kavga edecektik ya da sinemize çekecek terk edecektik. Terk ettik ama bu memlekete hizmet borcum var. Geri geldim. Buraya geldim. Sizlerin sevgisi arkamda olduğu sürece bizi kimse durduramaz.”

Ne kazar üzerime gelirseniz o kadar üzerinize gelirim

31 Mart seçimlerinde bu zulüm düzenini benimle birlikte yıkmak için var mısınız diyerek kalabalığa seslenen Yılmaz, “ Beni buraya siz çağırdınız ben sizin önünüzde Ordu için ölümüne kadar varım. Neler söylediler neler yaptılar arkamızda sesimizi çıkarmadık nezaketimizi bozmadık. Buradan sesleniyorum ne kadar üzerime gelirseniz o kadar üzerinize gelirim.” Soner ÖZDEMİR

Editör: Soner Özdemir