2022-2023 sezonunda Belediye Derincespor'a 2023-2024 sezonunda da Çimentaş Elazığspor'a finalde kaybederek 2.Lig şansını final maçlarıyla ters tepen 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde, geçen sezon oynanan final maçında kaleci Ersin Aydın'ın görüntüsünü dikkat çekmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü forması ile özellikle final maçında verdiği hüzünlü görüntüsü kameralara yansıyan ve finalin ikonik görüntülerinden bir tanesini veren Ersin Aydın, yeni sezonda da 52 Orduspor Futbol Kulübü ile anlaşmıştı.

ersin aydın


52 Orduspor Futbol Kulübü ile anlaşmasının ardından ''En çok biz üzüldük, en çok biz sevineceğiz'' paylaşımını yapan Ersin Aydın, daha sonra ise 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur ile Bodur'un İstanbul'daki ofisinde bir araya geldi. Final maçında üç gol yiyen ve adeta takımda en çok üzülen futbolcuların başında gelen Ersin Aydın'ın gözyaşları yayıncı kuruluşa yansırken, Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ile olan fotoğrafını paylaşan Ersin Aydın'ın paylaşımındaki gülen yüzü ise dikkat çekti.

Ersin Aydın Üçüncü Golden Sonra Gözyaşlarını Tutamadı Ersin Aydın Üçüncü Golden Sonra Gözyaşlarını Tutamadı

3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü formasını geçen sezon 34 maçta giyen Ersin Aydın 35 gol yerken, 12 karşılaşmada kalesini gole kapatmıştı. Ersin Aydın, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde geçen sezon lig maçlarında süre kaçırmayan tek futbolcu olarak kayıtlara geçmişti.

Editör: Samet Karadağ