Erzincan’da Mesgep Projesi Bölge Toplantısı Yapıldı

28 Mayıs 2014 Çarşamba 16:19
Bu haber 82762 kez okundu

Milli Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünce hayata geçirilen “Meslekî Becerilerin Geliştirilmesi Projesi (MESGEP)” bölge toplantısı Erzincan’da yapıldı. Öğretmenevi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Bölge...

Erzincan’da Mesgep Projesi Bölge Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünce hayata geçirilen “Meslekî Becerilerin Geliştirilmesi Projesi (MESGEP)” bölge toplantısı Erzincan’da yapıldı. Öğretmenevi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Bölge Toplantısı; İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, MEB Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü yetkilileri, MESGEP Proje koordinatörleri, Şube Müdürleri ve 11 farklı ilden 37 okul müdürünün katılımlarıyla gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün: “Özel politika gerektiren gruplara, ilgi ve yetenekleri göz önüne alınarak meslek edindirmek, bu becerilerini üst seviyelere çıkararak meslekî yeterlilik kazandırmak, Meslekî ve Teknik Eğitim Kurumlarındaki insan kaynakları kapasitesini artırmak amacıyla hayata geçirilen ve Türkiye’de 35 ilde uygulanan Meslekî Becerilerin Geliştirilmesi Projesinin Bölge Toplantısına ev sahipliği yapmak bizler için büyük bir onur. Bölge toplantısı vesilesi ile 11 farklı ilden ilimize gelen okul müdürlerimize ve konuklarımıza hoş geldiniz diyor; toplantının bölgemiz ve ilimiz adına hayırlı sonuçlara vesile olmasını temenni ediyorum.“ dedi.
Toplantı; açılış konuşmalarının ardından proje tanıtımı, eylem planlarının gözden geçirilmesi, proje uygulaması esnasında karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerilerinin sunumu ile sona erdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x