Ordu'da bugün Play-Off Yarı final maçları heyecanı başlıyor. İlk olarak Eskipazarspor ile Galataspor arasında oynanacak olan maçlar açılacak olan Yarı Final perdesinde iki takımda ilk maçtan tüm kozlarını sahaya sürecek. Bu sezon C Grubu'nda iki takım ilk iki sırada ligi tamamlarken birbirleri arasındaki mücadelelerde futbolseverler karşılıklı goller ve güzel futbol izlemişti. 

Galataspor-17

Sezonun ilk yarısında Karşıyaka 2 Nolu Sahada oynanan maçta Galataspor rakibi karşısında 2-0 öne geçerken Eskipazarspor bu süreçte ikinci yarıda bir gol buldu ve beraberlik için ümitlendi ancak aradığı golü bulamadı ve maç 2-1 bitti. Bu skor aynı zamanda iki takımın da bu sezon ilk kez kalesinde gol yediği bir durumu ortaya çıkarmıştı. Ligin ikinci yarısında ise Eskipazarspor rakibi karşısında 2-0 öne geçerken Galataspor 2-2'yi yakalamış ve maç bu skorla bitmişti.

Eskipazarspor-12

Eskipazarspor ile Galataspor geçen sezon tek maçlı Play-Off sisteminde de karşı karşıya gelmişti. Play-Off Yarı Finalinde oynanan maçın hem 90 dakikası hem de 120 dakikasında eşitlik bozulmamış ve kazananı penaltılar belirlemişti. Eskipazarspor, penaltı atışlarında Galataspor'u geçerek finale yükselen takım olmuştu.