2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig C Grubu'nda Galataspor ile birlikte zirve mücadelesi veren Eskipazarspor'da transferler devam ediyor. Geçen sezon sürpriz bir şekilde final oynayan ve bu sezon hedef büyüterek gözünü şampiyonluğa diken Eskipazarspor orta sahaya transfer yaptı. Ordu Gücü Futbol Kulübü'nün ligden çekilmesi ile küme düşen takımın olmayacağı C Grubu'nda alt sıralarda yer alan Rüsumat4 Gençlik ve Spor'un 10 numarası Tolunay Yurdakul, Eskipazarspor'a transfer oldu.

Galata-Rüsumat4

52 Orduspor Futbol Kulübü'nün altyapısında futbola başlayan ve uzun yıllar burada forma giydikten sonra Kirazlimanıspor ve Ulubey Belediyespor formaları ile Ordu 1.Amatör Lig'de tecrübe edinen 1995 doğumlu Tolunay Yurdakul daha sonra ise Mesudiyespor ve Rüsumat4 Gençlik ve Spor'a transfer olmuştu. 2021-2022 sezonunun devre arasında Rüsumat4 Gençlik ve Spor'a transfer olan Tolunay Yurdakul, üç sezondur forma giydiği takımdan ayrılırken şampiyonluk hedefi olan Eskipazarspor'a transfer oldu.

eskipazars

Geçtiğimiz Pazar günü Fatsa Yaşamspor ile karşı karşıya gelen Eskipazarspor'da maçta yedek kulübesinde yer alan Tolunay Yurdakul, ikinci yarıda oyuna girdi ve kariyerinde ilk kez Eskipazarspor forması giydi.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ