'en Güzel Bahçe, En Güzel Balkon' İçin Son 2 Gün

29 Mayıs 2014 Perşembe 18:55
Bu haber 78064 kez okundu

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen En Güzel Bahçe, En Güzel Balkon Yarışması için vatandaşların 2 gün içerisinde başvuru yapmaları gerektiği belirtildi.Tepebaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün bu yıl...

'en Güzel Bahçe, En Güzel Balkon' İçin Son 2 Gün

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen En Güzel Bahçe, En Güzel Balkon Yarışması için vatandaşların 2 gün içerisinde başvuru yapmaları gerektiği belirtildi.
Tepebaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün bu yıl 5'inci kez düzenleyeceği yarışma ile ilgili olarak belediye yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, "Yarışma kapsamında; Tepebaşı Bölgesi’nde ikamet eden vatandaşlar, Tepebaşı Belediyesi Danışma Ofisi’ne, 31 Mayıs’a kadar başvurularını yapabilecekler. Tüm başvuru formları çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin üyelerinden oluşan jüri tarafından incelenecek, balkon ve bahçeler gezilip görülecek, fotoğraf çekimleri yapılarak değerlendirmeler yapılacak. Değerlendirmeler sonucunda ödüle hak kazanan yarışmacılara para ödülleri, plaketler ve mansiyon ödülleri verilecek" ifadelerine yer verildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x