Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci'nin sunumuyla dikkat çeken programın ayrıntıları merak ediliyor ve araştırılıyor. Özellikle "Esra Ezmeci ile Yeni Baştan kaçta başlıyor bitiyor 2024?" sorusu sıkça gündeme geliyor. İşte detaylar:

Esra Ezmeci Ile Yeni Baştan Kaçta Başlıyor Bitiyor 2024?

Esra Ezmeci ile Yeni Baştan kaçta başlıyor bitiyor 2024?

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci tarafından sunulan "Yeni Baştan" programı, Beyaz TV kanalında yayınlanmaktadır.

Esra Ezmeci'nin sunduğu "Yeni Baştan" programı, artık yeni bir saat ve kanalda izleyicilerle buluşacak. Hhafta içi her gün saat 13.00’te  Beyaz TV ekranlarında yayınlanacak. Program, daha önce reyting haberleriyle sıkça gündeme gelen bir yapıma ev sahipliği yapmıştı. Şimdi ise Beyaz TV'de izleyiciyle buluşmaya devam edecek olan Esra Ezmeci'nin programını izlemeye devam edebileceksiniz.

Esra Ezmeci Kimdir?

Esra Ezmeci, 1 Ağustos 1986 tarihinde İstanbul'da doğdu. İletişim Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Psikoloji alanında yüksek lisans ve doktora derecelerini aldı. Psikoloji alanında yazdığı kitaplarla geniş kitlelerin ilgisini çeken Ezmeci, 2018 yılında ilk kitabını yayımladıktan sonra büyük başarı elde etti. Bireysel danışmanlık, aile ilişkileri, ergen psikolojisi ve bağımlılık tedavisi gibi konularda da önemli çalışmalar yapan Ezmeci, alanında öne çıkan isimler arasında yer alıyor.

Editör: Haber Merkezi