Başaran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş kimdir? Kaç yaşındadır? Nerelidir? Detayları haberimizde..

Evrim Kırmızıtaş Kimdir

Evrim Kırmızıtaş Başaran, 1977 yılında Gölcük'te hayata gözlerini açtı. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olmayı başardı. Dil eğitimi amacıyla İngiltere'nin Cambridge Üniversitesi'nde bulundu ve 2014 yılında New York'ta özel dil kurslarına katıldı. Kariyeri boyunca Yıldız Holding, Netcad ve Hyundai gibi önde gelen şirketlerde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Aynı zamanda TSE'den ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve İç Kalite Tetkik eğitimlerini alarak, çalıştığı şirketlerde Kalite Yönetim Temsilcisi olarak da rol aldı.

Evrim Kırmızıtaş Başaran, profesyonel anlamda voleybol oynayarak lisanslı bir sporcu olarak da kendini ifade etti. Kocaelispor ve Eczacıbaşı gibi tanınmış takımlarda voleybol kariyerini sürdürdü.

2010 yılında gayrimenkul sektörüne adım atan Evrim Kırmızıtaş Başaran, o tarihten itibaren Türkiye ve uluslararası düzeyde birçok ödül ve şampiyonluk elde etti. 2016 yılında, konut ve ticari gayrimenkul satışlarında elde ettiği yüksek ciroyla dünya şampiyonu unvanına ulaştı. Ayrıca, Türkiye'de en prestijli ödül olarak kabul edilen Diamond Club ödülünü alan ilk kadın danışman unvanını kazandı.

Evrim Kırmızıtaş Başaran, İstanbul ve New York'ta faaliyet gösteren Başaranlar Yatırım Holding A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaya devam ediyor. Aynı zamanda bir eş ve üç çocuk annesidir.