2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig'de sezon başından bu yana hedefini şampiyonluk olarak koyan Kumruspor, şampiyonluk şansı kalan dört takım içerisinde yer alırken Yarı Final maçında Orduspor ile karşı karşıya gelecek. İlk maçı Karşıyaka Spor Tesisleri'nde oynayacak olan ve ardından Kumru İlçe Sahası'nda rövanş maçına çıkacak olan Kumruspor'da, teknik sorumlu Ömür Yakışık özel açıklamalarda bulundu.

Kumruspor Taraftar

Ömür Yakışık, bu sezon 1-0 kazandıkları Orduspor ile tekrar Play-Off Yarı Finali'nde karşı karşıya gelecekleri maç öncesinde yaptığı açıklamada ''Her iki takımda buraya kadar geldi. Orduspor güzide bir kulübümüz. İki maç yapacağız. Biz kazanarak finale çıkmak istiyoruz. Fair-Play çerçevesinde bir müsabaka olsun'' açıklamalarını yaptı.

kumruspor-5

Tüm amatör kulüplerin Ordu'nun değeri olduğunu deklare eden Ömür Yakışık ''Tüm kulüpler Ordu'nun değeri. Hepimiz Ordu futbolunu daha iyi yerlere getirebilmek için, Ordu'yu en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz. Tüm takımlarımıza başarılar dilerim'' ifadelerini kullandı.