Ünye Gücü Futbol Kulübü'nün tecrübeli futbolcusu Fatma Serdar'a geçen sezon oynanan Samsun Yabancılar Pazarıspor maçının ardından üzerinde 200 ve isminin yazdığı forma verilirken, takım arkadaşları ile birlikte hem galibiyet coşkusu hem de 200'ler kulübüne girmeyi kutlamıştı. Bu kutlamayı sezon sonu şampiyonluk olarak daha coşkulu bir şekilde yapan Fatma Serdar, Ünye Gücü Futbol Kulübü'nden ayrıldığını açıkladı.

Ünye'de Fatma Serdar Farkı Ünye'de Fatma Serdar Farkı

1.5 sezondur forma giydiği Ünye Gücü Futbol Kulübü kariyeri öncesinde kendi kariyerini özetleyen Fatma Serdar ''Futbol hayatıma Mevlana Lisesi'nde başladım daha sonra Ataşehir Belediyesi'nde sekiz sene futbol oynadım ve dört sene şampiyonluk sevinci yaşadım. O dönemlerde Türkiye U17 ve U19 yaş gruplarında Milli formayı terlettim. Samsun, Sivas ve İstanbul Beylerbeyi'nde oynadıktan sonra iki sezondur Ünye Gücü Futbol Kulübü forması giyiyordum.'' dedi.

Kadınlar Ligi'nde farklı takımların formasıyla 216 maça çıkan ve geride kalan sezonu Ünye Gücü Futbol Kulübü formasıyla 1.Lig şampiyonu olarak tamamlayan Fatma Serdar ''Ünye Gücü Futbol Kulübü ile bu sezon şampiyonluk sevinci yaşadım ve yollarımızı ayırdık. Ünye Gücü Futbol Kulübü'ne Süper Lig'de başarılar diliyorum.'' dedi. Fatma Serdar'ın Ünye Gücü Futbol Kulübü kariyeri 31 maç ve 13 gol ile sona erdi.

Editör: Samet Karadağ