Ordu’nun Yerel ve ulusal ekonomik, sosyal ve kültürel ilişki, iletişim, temsil ve işbirliği ağlarının geliştirilmesi, yerel girişimcilerin ulusal pazarda iş geliştirmelerine destek olmayı amaç edinen Ordu Genç İş İnsanları Derneği, halı saha futbol müsabakası yaptı. Ordu Genç İş İnsanları Derneği'nin halı saha maçına ise genç belediye başkanı olan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar iştirak etti.

O G İ D

Ordu Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Altuğ Sönmez, Başkan Yardımcısı Mücahit Yıldız, Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu Başkan Burak Güreşçi ve üyelerin yer aldığı halı saha futbol müsabakasına Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar da katıldı. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar yelek giyen takımda yer alırken dostluk kazandı.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar halı saha maçıyla ilgili yaptığı açıklamada ''Ordu Genç İş İnsanları Derneğimizle (OGİD) keyifli bir halı saha maçında bir araya geldik. Gençler süperdi ama bizde fena değildik. Rekabetli ve keyifli geçen maçın sonunda kazanan tabi ki dostluk ve kardeşlik oldu. Ayağınıza sağlık gençler.'' dedi.

Editör: Samet Karadağ