2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 3.Grup’ta 11.hafta mücadelesinde Akhisarspor ile Fatsa Belediyespor karşı karşıya gelecek. Ligde üçte birlik bölüm geride kalırken, 11.haftada ise Manisa Akhisar’da Akhisarspor ile Fatsa Belediyespor karşı karşıya gelecek. İki takım daha önce geçen sezonda aynı grupta yer alırken kulüp tarihlerinde iki kez karşı karşıya gelmişti.

fatsa osmaniyespor

Fatsa Belediyespor ile Akhisarspor arasındaki kulüp tarihindeki ilk karşılaşma geçen sezonun ilk yarısında oynanırken Ordu’da oynanan maçta Fatsa Belediyepor rakibini Harun Atalay ve Ramazan Üzer’in golleriyle yenerken, Akhisarspor’un tek golünü ise Göksu Mutlu atmıştı. İki takım arasındaki ikinci yarıdaki maçta ise Akhisarspor Oğuzcan Kesgin ve Yavuz Serkan Özbakan’ın golleri ile Fatsa Belediyespor’u geçen taraf olmuştu. 2-1 biten o maçta ise Fatsa Belediyespor’un tek golünü Cemilcan Eryılmaz atmıştı.

fatsa belediyespor-20

İki kez karşı karşıya gelen Fatsa Belediyespor ile Akhisarspor arasındaki iki karşılaşma da 2-1 biterken, iki ekip arasındaki üçüncü mücadele 18 Kasım Cumartesi günü oynanacak.

SAMET KARADAĞ