2022-2023 sezonu öncesinde Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Adem Bekar ile teknik direktör Niyazi Hüseyinoğlu’nun görüşmesi beklenirken, Sarı-Lacivertli yönetim aynı zamanda iç transfer konusunda elindeki oyuncuları da kaçırmamak istiyor.

Fatsa Belediyespor'da 4 sezondur forma giyen Ömürcan Çavuşoğlu'nun, takımın teknik direktör kararının ardından geleceği hakkında kararının vermesi bekleniyor. 31 yaşındaki oyuncu ile 2.Lig'den ve 3.Lig'den birçok takımın ilgilendiği ve Ömürcan Çavuşoğlu'nun yeni sezon öncesinde kararı merak ediliyor.

Özellikle kurtardığı penaltılarla dikkat çeken Ömürcan Çavuşoğlu geride kalan sezonda 31 karşılaşmada forma giyerken, Fatsa Belediyespor'da ise dört sezonda toplamda 103 maçta forma giydi. Fatsa Belediyespor’da Ömürcan Çavuşoğlu’nun yanı sıra Hüseyin Atalay, Şahinali Terzi, Ahmet Baykal, Burak Demireğen, Tahir Kurtuluş, Ekrem Çalışanlar, Emre Usta, Mehmet Seçme, Mustafa Değirmenci, Emrah Günaydın, Muhammed Burak Çelik, Oğuzhan Birben, Enver Yıldız, Ozan Can Dursun ve Onur Hafızoğlu'nun yeni sezon öncesinde sözleşmesi sona ermişti.

SAMET KARADAĞ