2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de Play-Off planlaması yapan ve bu süreçte ligde kalan maçlarını kazanmak zorunda olan Fatsa Belediyespor, Play-Off potasında yer alan Silivrispor ile Fatsa İlçe Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek. Sezonun en kritik maçlarından bir tanesini oynayacak olan Fatsa Belediyespor'da bu süreçte taraftarlardan destek beklenirken, mücadelenin biletleri ise ücretsiz oldu. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar'ın tüm biletleri satın aldığı ve Fatsa Belediyespor taraftarları için müsabakayı ücretsiz yaptığı öğrenildi.

İbrahim Etem Kibar

Fatsa Belediyespor Başkanı İbrahim Etem Kibar yaptığı açıklamada ''Bu maçın anlam ve önemini gerçek Fatsa Belediyespor taraftarları bilincinde. Tüm Fatsa halkını maça bekliyoruz. Bizleri yalnız bırakmayacaklarını biliyoruz. Birlik ve beraberliğin olduğu yerde her zaman güç, kuvvet, dayanışma vardır. Bunun simgesini burada göstermemiz lazım. Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar, her zaman bize destek olduğu gibi bu maçta da destek oldu. Bayram dolayısıyla tüm biletleri karşıladı ve Fatsa halkına bayram hediyesi olsun istedi.'' dedi.

etem kibar üzeyir erdoğan

Taraftar desteğine değinen ve Kuşadasıspor maçını da örnek gösteren Fatsa Belediyespor Kulüp Başkanı Üzeyir Erdoğan ''Taraftarlar bu işin lokomotifi. Kuşadasıspor maçında gördük. 10 kişiyle 14 kişi gibi oynadık. Bunun anlam ve önemini bir kez daha görmüş olduk. Her zaman söylenir bu taraftarlar gerçek anlamda 11+1 yani 12.kişi demektir. Taraftarlar olduğu zaman takım bir kişi daha güçlenir. Taraftarlarımızdan bizi yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Play-Off yolunda şampiyonluğa doğru ilerleyeceğiz. Bu maçı alırsak daha da umutlu bir şekilde gideceğiz.'' açıklamalarını yaptı.