Bu sezon farklı bir kimlik ortaya çıkararak yeni yönetim olarak takımın logosunu, renklerini ve hedeflerini değiştiren Fatsa Belediyespor Başkanı Üzeyir Erdoğan, Bornova 1877 Sportif Yatırımlar A.Ş. maçı öncesinde kritik açıklamalarda bulundu. Teknik Direktör Murat Atalar ve kaptan Emre Kara ile birlikte kamera karşısına geçen Fatsa Belediyespor Başkanı Üzeyir Erdoğan, kritik maça taraftarları davet etti.

etem kibar üzeyir erdoğan

Bornova 1877 Sportif Yatırımlar A.Ş. maçına tüm sporseverleri davet eden ve güzel bir maç olacağını düşündüğünü söyleyen Üzeyir Erdoğan ''Fatsa Belediyespor'un Bornova maçı var. Bornova maçı çok çok önemli, kaptanımız ve hocamız bunun bilincindeler. Futbolcularımıza güveniyoruz, güzel bir çıkış maçı olacak. Tüm Fatsa Belediyespor sevdalılarını, spor sevdalılarını, maçımıza bekliyoruz. Birlik beraberlik içerisinde gayet güzel bir maç olacağına inanıyorum. Taraftarlarımız bizlere her zaman destek oldular, güvendiler. Fatsa bize inandı, güvendi. İnşallah bu güveni boşa çıkarmayacağız. Güzel bir galibiyetle maçı taçlandıracağız. Bu nedenle Fatsalılar, spor severleri, Fatsa Belediyespor sevdalılarını 14:00'te oynanacak olan Bornova maçına stadyuma bekliyoruz.'' dedi.

üzeyir erdoğan-7

Geçen hafta bay olan takımın gerekli çalışmaları yaptığını ve maça hazır olduğunu söyleyen Üzeyir Erdoğan ''Gerek kaptanımız gerekse hocamız istişarelerini yaptılar. Bay haftamız vardı, iyi bir idman yaptılar. Kendileri de bu işin farkında ve ciddiyetindeler. Play-Off yolunda güzel bir çıkış yapıp inşallah Play-Off potasında kalıp, gerek ikincilik gerek üçüncülük hedefi çünkü birincilikten uzak kaldık, koptuk ama Play-Off yolunda ilerlemeye devam edeceğiz'' ifadelerini kullandı.

Editör: Samet Karadağ