2018-2019 sezonunda Fatsa Belediyespor’un ligde kalmasını sağlayan ve 2 aya yakındır kayyum olarak görevine devam eden Tayfun Karataş sezonun bitmesiyle birlikte görevini bırakmıştı. Tayfun Karataş'ın ardından Fatsa Belediyespor'da başkanlık görevine Adem Bekar ve daha sonra Üzeyir Erdoğan gelirken, hem Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası'da Yönetim Kurulu Başkanı hem de Türkiye Geleneksel Atlı Spor Dalları Federasyonu As Başkanı olan Karataş, kongrede açıklamalarda bulundu.

Tayfun

Ankara'da Ticaret Odası'da Türkiye Geleneksel Atlı Spor Dalları Federasyonu'nda düzenlenen “Rahvan Çalıştayı” sonrasında açıklamalarda bulunan Tayfun Karataş ''As Başkan olarak görev yaptığım Türkiye Geleneksel Atlı Spor Dalları Federasyonunda bugün 2024 yılında gerçekleşecek faaliyetlerimizi değerlendirmek üzere “Rahvan Çalıştayı” düzenledik. Çalıştayımız kapsamında öğleden önce hakemlerimiz ve öğleden sonra da kıymetli rahvan camiası ile fikirlerimizi, görüşlerimizi paylaşıp,  2024 yılını ve planlanan değişiklikleri değerlendirdiğimiz toplantılarımızı gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz çalışmanın federasyonumuza ve tüm camiaya hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Alınan kararlar en kısa zamanda kamuoyu ile paylaşılacaktır.'' dedi.

Türkiye Geleneksel Atlı Spor Dalları Federasyonu çalıştayı ile ilgili açıklamalarda bulunan Karataş ''Çalıştayımıza katılım ve desteklerinden dolayı Federasyon Başkanımız Zübeyir Bekiroğlu’na, Başkan Vekillerimiz Zeki Genelioğlu ve Mustafa Kaşıkçıya, federasyonumuzun değerli çalışanlarına, bugünkü çalıştayımızda bize ev sahipliği yaparak kıymetli desteğini esirgemeyen Ankara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız, değerli ağabeyim Gürsel Baran’a ,Oda çalışanlarına ve tüm rahvan camiasına içtenlikle teşekkürlerimi sunuyorum.'' ifadelerini kullandı.
 

Editör: Samet Karadağ