Ordu'da devre arası çalışmalarını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Fatsa Belediyespor, ligin ikinci yarısı öncesinde maç tempolarını sürdürme adına hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Geçtiğimiz Cumartesi günü oynanması gereken karşılaşma olumsuz hava şartları nedeniyle ertelenirken, bu süreçte iki takımın hazırlık karşılaşması takvimi yenilendi. Fatsa Belediyespor ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki karşılaşma Fatsa İlçe Stadyumu'nda oynandı.

fatsa belediyespor-48

Ev sahibi Fatsa Belediyespor'da kaptan olarak sahaya Emre Kara çıkarken, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde ise kadro dışı bırakılan İrfan Başaran'ın olmadığı karşılaşmada takımda sahaya kaptan olarak çıkan isim Nevzat Bilen oldu. Fatsa Belediyespor ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki karşılaşma soğuk havada oynanırken, hem maçtaki az pozisyon hem de akabinde gol olmaması nedeniyle karşılaşma keyifsiz bir şekilde 0-0 sona erdi.

52 orduspor futbol kulübü 11-1

Fatsa Belediyespor ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasında 2022 yılında Fatsa İlçe Stadyumu'nda oynanan hazırlık karşılaşması maçın ikinci yarısında yaşanan saha içi olayları nedeniyle yarıda kalmıştı. İki takım bu maçı ise tamamlamayı başardı ve maç başladığı gibi golsüz sona erdi.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ