2023-2024 sezonunda TFF 3. Lig'in 26. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlenirken Fatsa İlçe Stadyumu'nda oynanacak olan Fatsa Belediyespor ile Akhisarspor arasındaki maçının hakemi de belli oldu. Sezonu Bölgesel Amatör Lig hakemi olarak açan ve devre arasında yapılan hakem terfilerinde sezonun ikinci yarısında 3.Lig'de görev almaya başlayan Ali Emir Yolcu, Fatsa Belediyespor ile Akhisarspor maçını yönetecek.

52 Orduspor Futbol Kulübü - Karabük İdmanyurdu Spor Maçının Hakemi Dikkat Çekiyor 52 Orduspor Futbol Kulübü - Karabük İdmanyurdu Spor Maçının Hakemi Dikkat Çekiyor

Hatay Bölgesi'nden C Klasman Hakemi olan Ali Emir Yolcu, Bölgesel Amatör Lig'de bu sezon 6 karşılaşmada görev alırken Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi'nde ise Alg Spor ile Galatasaray A.Ş. maçında görev almıştı. Ali Emir Yolcu, sezonun ikinci yarısında ise 3 kez 3.Lig'de orta hakem olarak görev alırken 2.Lig'de ise 4 karşılaşmada dördüncü hakem olarak görev almıştı.


3 Nisan Çarşamba günü Fatsa İlçe Stadyumu'nda oynanacak olan Fatsa Belediyespor ile Akhisarspor mücadelesinde Ali Emir Yolcu ile birlikte Ahmet Fındık, Mehmet Zekat Yılmaz ve Kadir Demir görev yapacak.

Editör: Samet Karadağ