Ordu'yu TFF 3.Lig'de temsil eden ve sezonu hedeflediği Play-Off potasının dışında tamamlayan Fatsa Belediyespor'da uzun yıllar boyunca maddi ve manevi desteklerini sürdüren Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Fatsa İlçesi'nin farklı noktalarında Gençlik ve Spor yatırımları kapsamında Fatsa’da 8 adet Halı Saha hizmete sunulduğunu açıkladı. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ''Fatsa Belediyesporun kulübünde bu şehrin evlatlarının oynayabilmesi için şehrimizin dört bir tarafında sentetik çim sahaları, halı sahaları sporcu gençlerimizin hizmetine sunmaya devam ediyoruz.'' dedi.

Etem Kibar Son

Her gün, gençlere yeni imkânlar sağlamak için çalıştıklarını söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Bizi en çok motive eden işler çocuklarımız ve gençlerimizle alâkalı olanlardır. Ülkemizde en çok ilgi gören futbol sporunun şehrimizde gelişmesi, gelecekte Fatsa Belediyesporun kulübünde bu şehrin evlatlarının oynayabilmesi için şehrimizin dört bir tarafında sentetik çim sahaları, halı sahaları sporcu gençlerimizin hizmetine sunmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda beldeden mahalleye dönüşmüş olan İslamdağ, Aslancami, Yalıköy ve Bolaman mahallelerimizde ve şehrimizin merkezinde bulunan Dolunay, Evkaf ve Ayazlı mahallelerimizde halı sahalarımızı tamamladık. Toki ve Evkaf mahallemizde bulunan Gazi Meslek Lisemizin içerisine birer tane kapalı olmak üzere toplamda 8 tane halı sahayı sporcu gençlerimizin hizmetine sunduk. Halı sahalarımızda inşallah yeni sporcularımız, yeni futbolcularımız bu şehrin bir değeri olarak, bu ülkenin bir yıldızı olarak gelecekte sahalarda göreceğiz. Halı sahalarımızın gençlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Biz her yeni gün, gençlerimize yeni imkânlar sağlamak için çalışıyoruz.” açıklamalarını yaptı.

İbrahim Etem Kibar

Fatsa Belediyespor'da bu sezon son hafta hariç tüm iç saha maçlarını tribünden takip eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar'ın yeni sezonda da Fatsa Belediyespor'a desteklerine devam edeceği öğrenildi.