TFF 3. Lig'in 20. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlendi. Bursa'da oynanan Bursa Yıldırımspor - Orduspor 1967 A.Ş. ve Ordu'da oynanan 52 Orduspor Futbol Kulübü - Bursa Yıldırımspor maçlarıyla bu sezon yönettiği iki maçı Ordu ekiplerinin mücadelesi olan Esad Sadık Demirtaş, bu kez Fatsa Belediyespor'un bir maçında görev alacak. 

hakem-1200x720-1

İstanbul Bölgesi hakemi olan ve bu sezon 13 maça çıkan Esad Sadık Demirtaş 8 karşılaşmada 3.Lig'de orta hakem olarak görev alırken 2.Lig'de ise 5 karşılaşmada dördüncü hakem olarak şans buldu. Bu sezon alt liglerde Türkiye Futbol Federasyonu'nun gözde hakemlerinden birisi olan Esad Sadık Demirtaş, ikinci kez Ordu'da bir maçta görev alacak. Demirtaş'ın yönettiği Ordu ekipleri karşılaşmalarının ikisi de berabere bitmişti.

Fatsa Belediyespor ile Bornova 1877 Sportif Faaliyetler A.Ş maçının hakem görevlendirmelerinde Esad Sadık Demirtaş ile birlikte Eray Pınar, Ömer Faruk Büyükeken ve Fikret Hakan Abay görev alacak.
 

Editör: Samet Karadağ