2023-2024 sezonunda  TFF 3. Lig'in 17. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlendi. Fatsa'da oynanacak olan Fatsa Belediyespor ile Osmaniyespor Futbol Kulübü maçı merakla beklenirken, geçen hafta yenilen iki takımın mücadelesini Van Bölgesi hakemi olan Muhammed Selim Özbek yönetecek. Bu sezon üç farklı ligde görev verilen ve az maç alan Muhammed Selim Özbek, Fatsa'daki maçta görev alacak.

fatsa ilçe stadyumu

Van Bölgesi hakemi olan Muhammed Selim Özbek bu sezon TFF 3.Lig maçlarının yanı sıra Kadın Futbol Ligi ve U19 Bölgesel Gelişim Ligi maçında da görev aldı. Sadece 4 kez 3.Lig'de orta hakem olarak görev verilen Özbek, bu sezon ayrıca birer kez Kadın Futbol Süper Lig ve U19 Bölgesel Gelişim Ligi maçlarında da orta hakem oldu. Muhammed Seim Özbek, yönettiği maçlarda kartlarına az başvuran hakem olarak dikkat çekiyor.

Fatsa Belediyespor ile Osmaniyespor Futbol Kulübü maçında görev alacak olan Muhammed Selim Özbek'in yardımcıları ise Recep Gündüz, Yılmaz Kozak ve Mehmet Taşdemir olarak belirlendi.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ