2023-2024 sezonunda Play-Off hedefi ile TFF 3.Lig'de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, Fatsa Belediyespor ve Orduspor 1967 A.Ş. arasında sadece 52 Orduspor Futbol Kulübü sezonu Play-Off potasında bitiren takım olurken, takımlarını Play-Off yolculuğu noktasında destekleyen ancak hedefe ulaşamayan Fatsa Belediyespor'un taraftar grubu Yeni Ordu Stadyumu'nda 52 Orduspor Futbol Kulübü'ne desteklerine devam ediyor. Fatsa Gençlik Taraftar Grubu, Aliağa Futbol A.Ş. maçında da tribünde yer aldı.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nün 1.Tur'da oynadığı İnegöl Kafkas Spor Kulübü mücadelesinde Fatsa'dan Ordu'daki Yeni Ordu Stadyumu'na gelerek destek veren Fatsa Gençlik Taraftar Grubu, 2.Tur ilk maçı olan Ayvalıkgücü Belediyepsor mücadelesinde de Yeni Ordu Stadyumu tribünlerinde mücadeleyi yakından takip etmişti. Fatsa Gençlik Taraftar Grubu son olarak Fatsa'dan Ordu'ya 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Aliağa Futbol A.Ş. maçına giderek Ordu temsilcisine destek verdi.

Fatsa Gençlik Taraftar Grubu'nun tribünden takip ettiği 52 Orduspor Futbol Kulübü ile Aliağa Futbol A.Ş. arasındaki mücadele 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün bu sezon Ordu'da oynadığı son resmi maç oldu.