2023-2024 sezonu öncesinde yeni yönetim kurulu ile 2.Lig hedefleyen ancak sezonu Play-Off potasının dışında tamamlayan Fatsa Belediyespor'da yeni sezon öncesinde yaprak kımıldamıyor. Geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi geride kalan sezonda da Fatsa Belediyespor'a destek veren Fatsa Belediyesi'nin yeni sezonda maddi destek konusunda daha katı olacağının öğrenilmesinin ardından Fatsa Belediyespor Başkanı Üzeyir Erdoğan'ın görevinden istifa edeceği söylentileri hızla yayılmıştı. Üzeyir Erdoğan bu iddialara ise henüz cevap vermezken geçtiğimiz günlerde ise taraftarlar Başkan Erdoğan'ın ziyaretine giderek destek vermişti.

Fatsa Belediyespor Sevinç

Fatsa Belediyespor'da sezonun bitmesiyle birlikte kiralık sözleşmeli olan Alperen Arslan, Batuhan Nihat Ulutaş,Mehmet Aygün,Muhammet Harun Genç,Sefa Akın Başıbüyük,Serhan Üresin ve Tayfun Tatlı takımdan ayrılırken sözleşmesi sona eren Burak Seres'de takıma veda etmişti. Fatsa Belediyespor'da orta saha oyuncusu Muhammed Burak Çelik, Bölgesel Amatör Lig ekibi 12 Bingölspor ile anlaşırken şu ana kadar 9 futbolcu ayrıldı ancak transfer yapılmadı.

Fatsa Belediyespor Burak

3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor'da yeni sezon planlaması kapsamında teknik direktör Bekir Ozan Has'ın Ordu'ya geldiği öğrenilmişti.

Editör: Samet Karadağ