2023-2024 sezonunda yeni bir planlama ile sezonu açarak iç transferde sadece iki futbolcu ile anlaşan dış transferde ise kadrosuna yaptığı hamlelerle sezon sonuna kadar Play-Off kovalayan Fatsa Belediyespor, hedefini tutturamamıştı. Geçen sezon son deplasman maçında aldığı beraberlik ile birlikte matematiksel olarak Play-Off'un dışında tamamlayan Fatsa Belediyespor, ligde son dört maçta sadece bir puan almıştı. Fatsa Belediyespor'da taraftarlar yeni sezonda henüz hamle gelmemesi ile birlikte şimdiden karamsarlığa bürünürken takımdan resmen 11 futbolcu ayrıldı.

Fatsa Belediyespor Sevinç

Fatsa Belediyespor'da geçen sezon takımda kiralık olarak forma giyen Alperen Arslan, Batuhan Nihat Ulutaş, Mehmet Aygün, Muhammet Harun Genç, Sefa Akın Başıbüyük, Serhan Üresin ve Tayfun Tatlı sezonun bitmesinin ardından takımdan ayrılmıştı. Fatsa Belediyespor'da Muhammed Burak Çelik 12 Bingölspor'a, Serhan Üresin Bursa Nilüfer Futbol Kulübü'ne ve Muhammed Öztürk Orduspor 1967 A.Ş.'ye transfer olurken Burak Seres ise yeni sezonda takımda olmayacağını açıklamıştı.

Fatsa Belediyespor Burak

3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor'da Abdülkadir Özdemir, Emre Kara, Ertuğrul Usta, Hakan Aydın, Hakan Yakup Jacoues Horzum, İzlem Anıl Balakkız, Mikail Albayrak, Mücahit Karagöz, Ömürcan Çavuşoğlu, Sancar Yıldırım ve Yasin Reis sözleşmesi biten futbolcular olurken yeni sezondaki hamleleri ise merak ediliyor. Fatsa Belediyespor'un kadrosunda sözleşmesi devam eden futbolcular ise Abdurrahman İlkyaz, Ahmet Eren Özcelep ve Yusuf Arda Taşci.

Editör: Samet Karadağ