2023-2024 sezonunda mücadele ettiği TFF 3.Lig'de sezonun ilk yarısındaki performansının aksine ikinci yarıda beklenen skorları henüz alamayan Fatsa Belediyespor, hafta sonunda deplasmanda Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş. ile karşı karşıya gelecek. Teknik Direktör Murat Atalar gözetiminde hafta başında topbaşı yapan Fatsa Belediyespor'da antrenmanlar Fatsa Ek Saha'da sürdü. Fatsa Belediyespor'da bu antrenmanı ise kulüp başkanı Üzeyir Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri yakından takip ederek takımın son durumu hakkında bilgi aldı.

fatsa karaköprü

Sezonun ilk yarısında Fatsa'da tek golle yendiği Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.'yi deplasmanda yenmek için tüm odağını belirleyen Fatsa Belediyespor, bu maçı kazanarak ayrıca 2024 yılında ilk galibiyetini almak istiyor. Fatsa Belediyespor'da geçen hafta sakatlıklarından ötürü kadroda olmayan forvet oyuncuları Hakan Aydın ve Muhammed Öztürk'ün son durumu hakkında ise yoğun bir çalışma yapılıyor. Fatsa Belediyespor ayrıca son oynanan Bornova 1877 Sportif Yatırımlar A.Ş. maçından sonra takım bayrağının standart ölçülerde olmamasından ötürü PFDK'den ihtar cezası aldı.

etem kibar üzeyir erdoğan

Kulüp Başkanı Üzeyir Erdoğan'ın yönetim kurulu ile görüşmeler yaptığı ve Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş. maçında alınabilecek olası kötü sonucun ardından teknik heyet değişikliğine gitme ihtimalinin olduğu öğrenildi. Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş. ile Fatsa Belediyespor arasındaki mücadele 25 Şubat Pazar günü saat 13:00'de Tepecik Şenol Güneş Stadyumu'nda oynanacak.

Editör: Samet Karadağ