Kulüp Başkanı Üzeyir Erdoğan'ın istifa edebileceği söylentileri ile yeni sezona farklı bir giriş yapan Fatsa Belediyespor'da çalışmalar yavaş yavaş başlayacak. Geçtiğimiz günlerde Fatsa Belediyespor taraftarları başkan Üzeyir Erdoğan'a destek ziyaretinde bulunurken bu bağlamda ise teknik direktör Bekir Ozan Has'ın da Ordu'nun Fatsa İlçesi'ne geldiği öğrenildi. Nasıl bir yapılanmaya ile sezona giriş yapacağı henüz belli olmayan Fatsa Belediyespor'da geçen sezon takımın son teknik direktörü olan Bekir Ozan Has'ın ise sözleşmesi sona ermişti.

Has Bekir Ozan

2023-2024 sezonuna Murat Parlak gözetiminde başlayan ve devre arasına Play-Off potasında giren Fatsa Belediyespor, yaptığı sürpriz teknik adam kararı sonrasında düşüşe geçmişti. Sezonun ikinci yarısına Murat Atalar ile başlayan ve bu süreçte galibiyet alamayarak ikinci kez teknik direktör değişikliğine giden Fatsa Belediyespor'da daha sonra Bekir Ozan Has getirilmişti. Bekir Ozan Has, Fatsa Belediyespor'un başında 8 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet almıştı. Bekir Ozan Has ile yola devam etmek isteyen Fatsa Belediyespor yönetimi, genç teknik adamla görüştü.

Fatsa Belediyespor'da Başkan Üzeyir Erdoğan ile birlikte yeni sezonu görüşen ve genç, dinamik bir takım kurmak için kolları sıvayan Bekir Ozan Has, önce sözleşmesini uzatacak ardından ivedilikle transfer çalışmaları için düğmeye basacak.
 

Editör: Samet Karadağ