2023-2024 sezonunun ilk yarısında Murat Parlak gözetiminde Play-Off potasında ligi bitiren Fatsa Belediyespor’da sezonun ikinci yarısında Murat Atalar ile yola devam etme kararı alınmıştı. Fatsa Belediyespor’da Atalar ile 1.5 yıllık sözleşme imzalanırken bu süreçte Atalar sadece altı maç göreve kalabildi.

Sezonun ilk yarısında Murat Parlak’ın yardımcısı olan ancak Fatsa Belediyespor'da birinci adam olarak ilk maçını deplasmanda Karaköprü Belediyespor karşısında oynayan ve bu maçta 1-0 mağlup olan taraf olan Murat Atalar daha sonra ise Osmaniyespor Futbol Kulübü ve Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş. maçlarından beraberlik almıştı. Fatsa Belediyespor'un yeni teknik direktörü Murat Atalar'ın mağlubiyet serisi oluşan bir sürece girdiği son üç maç ise Bornova 1877 Sportif Faaliyetler A.Ş., Büyükçekmece Tepecikspor ve Merkür Jet Erbaaspor ile oynandı. Fatsa Belediyespor bu maçlarda üç mağlubiyet alırken gol bile atamadı.

Murat Atalar ile ayrılığın ardından Fatsa Belediyespor’da bu sezonun üçüncü teknik direktörünün kim olacağı ise merak edilmeye başlandı.

Editör: Samet Karadağ