Sezonun ikinci yarısında Murat Atalar gözetiminde galibiyete hasret olan ve Play-Off hedefinde kalmak için mutlaka galibiyete ihtiyacı olan Fatsa Belediyespor’da kötü gidişat devam ediyor. Ordu ekibi, ligde bu hafta da deplasmanda Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.’ye kaybetti.

Maçta uzun zaman sonra Hakan Aydın ilk 11’e gönderilen kaptan Emre Kara ise bu hafta yedek kulübesinde yer aldı. Ev sahibi ekip 24.dakikada kazandığı penaltıyı kaçırdı ama Mert Kurt penaltıyı tamamlayarak takımını öne geçirdi. Kurt ikinci yarıda da gol atarak takımına galibiyeti getiren golleri atan isim oldu.

Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş. aldığı galibiyetle puanını 28 yaparken Fatsa Belediyespor ise 26 puanda kalarak ligde 9.sıraya kadar geriledi.

Stadyum: Tepecik Şenol Güneş Stadı

Hakemler: Oğuz Gözetenler, Ahmet Oğuz Yılmaz, Furkan Çıraklar, Damla Tarkan

Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.: Halil Yiğit Yitmez, Umut Kerem Ayar, Ertuğrul Eramil, Vedat Saygı, Mert Ilıman, Ramazan Övüç, Mert Kurt (Dk.75 Mustafa Dündar), Rauf Öktem, Eyüp Ensar Aparı (Dk.89 Furkan Yılgın) Berat Değirmenci (Dk.90 Yunus Emre Yaşar), Abdurrahman Emek (Dk.89 Tuncay Kılıç)

Fatsa Belediyespor: Ömürcan Çavuşoğlu, Abdurrahman İlkyaz, Sefa Akın Başıbüyük, Ertuğrul Usta (Dk.46 Muhammed Burak Çelik), Sancar Yıldırım, İzlem Anıl Balakkız (Dk.62 Muhammet Harun Genç), Tayfun Tatlı (Dk.62 Abdülkadir Özdemir), Mikail Albayrak, Serhan Üresin (Dk.77 Emre Kara), Yasin Reis (Dk.46 Hakan Yakup Jacques Horzum), Hakan Aydın

Goller: Dk.25 ve 60 Mert Kurt (Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.)

Sarı Kartlar: Ramazan Övüç, Ertuğrul Eramil, Rauf Öktem, Abdurrahman Emek (Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.), Muhammed Burak Çelik, Abdurrahman İlkyaz (Fatsa Belediyespor)

SAMET KARADAĞ  

Editör: Samet Karadağ