2023-2024 sezonunda mücadele ettiği TFF 3.Lig'de geçmiş sezonlara oranla daha fazla taraftar önünde maçlarına çıkan Fatsa Belediyespor'da bugün oynanacak olan Merkür Jet Erbaaspor karşılaşması öncesinde Fatsa Belediyespor yönetimi önemli bir karar aldı. Bu karşılaşma öncesinde iç sahada bazı maçlarında ücretsiz bilet ile taraftarlarının karşısına çıkan Fatsa Belediyespor'da yönetim bu karşılaşmada bilet gelirlerini ise önemli bir yere bağışlayacak.

Mirza

Ligin 22.haftasında Fatsa İlçe Stadyumu'nda oynanacak olan Merkür Jet Erbaaspor maçı öncesinde taraftarlarını tribünlerine davet eden Fatsa Belediyespor'da yönetim bu maçın gelirlerini ise serebral parsi (beyin felci) hastası olan Mirza Öney'e verecek. Hem Fatsa İlçe Stadyumu'ndaki otopark gelirlerinin hem de bilet gelirlerinin Mirza Öney'e için toplanacağı açıklaması yapıldı. Fatsa Belediyespor ayrıca sosyal medya hesabından Mirza Öney için valilik onaylı yardım kampanyası paylaşımını da yaptı.

Fatsa Belediyespor ile Merkür Jet Erbaaspor arasındaki karşılaşma bugün saat 14:00'te Fatsa İlçe Stadyumu'nda oynanacak.

Editör: Samet Karadağ