Sezonun ilk yarısında Murat Parlak gözetiminde oynadığı maçlarla gözünü üst sıralara diken ve 10 maç üst üste yenilmeyerek devre arasına giren Fatsa Belediyespor'da devre arasında Murat Parlak ile yollar ayrılmıştı. Teknik Direktör Murat Parlak'ın takımdan gönderilmesinin ardından göreve Parlak'ın yardımcısı Murat Atalar getirilirken bu süreçte takım galibiyete hasret kaldı. Fatsa Belediyespor'da sezon başında göreve gelen yeni yönetim ise alınan kötü sonuçların ardından sessizliğini korumaya devam ediyor.

Murat Atalarr

Fatsa Belediyespor ligin ikinci yarısında oynadığı beş karşılaşmada iki beraberlik ve üç mağlubiyet alırken takım bu skorlarla birlikte bir anda Play-Off potasından çıkarak ligde basamak olarak gerilemeye başladı. Fatsa Belediyespor'da ligde son galibiyet 10 Aralık 2023 tarihinde 1922 Konyaspor karşısında alınırken, takım bu galibiyetin ardından ise oynadığı altı lig maçında üç beraberlik ve üç mağlubiyet aldı.

Devre arasında kadrosuna sadece iki transfer yapan ve transferin sessiz takımlarından birisi olan Fatsa Belediyespor'da hafta içerisinde Murat Atalar ile görüşme gerçekleştirmesi beklenen Kulüp Başkanı Üzeyir Erdoğan ve ekibinin Merkür Jet Erbaaspor maçında alınabilecek olan olası mağlubiyet sonrasında değişim olabileceği öğrenildi.

Editör: Samet Karadağ