2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de mücadele eden ve Fatsa Belediyespor'un sezon başında kadroya kattığı futbolculardan birisi olan Muhammed Öztürk, ligin ikinci yarısının ikinci maçı olan Osmaniyespor Futbol Kulübü karşılaşmasında sakatlık geçirmişti. Maçın henüz 24.dakikasında sakatlanan ve sedye ile kenara gelen 25 yaşındaki forvet oyuncusu Muhammed Öztürk, Fatsa Belediyespor'un geçen hafta Sivas'ta oynadığı Sivas Dört Eylül Futbol A.Ş. maçının kadrosunda yer almamıştı.

fatsa belediyespor-48

Fatsa Belediyespor'da Sivas deplasmanında Muhammed Öztürk'ün yerine sakatlıktan dönen Hakan Aydın götürülürken, sakatlığı henüz geçmeyen Aydın maçın son yedi dakikasında oyuna dahil olmuştu. Fatsa Belediyespor'da hem Muhammed Öztürk hem de Hakan Aydın'ın sakat olması planları bozarken, sakatlığı geçen Hakan Aydın'ın geçen hafta sahalara dönmesinin ardından gözler Muhammed Öztürk'e çevrildi. Fatsa Belediyespor teknik direktör Murat Atalar'ın Muhammed Öztürk'ün bu hafta sonunda oynanacak olan Bornova 1877 Sportif Faaliyetler A.Ş. maçına yetiştirilmesi istediği öğrenildi.

Muhammed Öztürk-1

Sezon başında Fatsa Belediyespor'a transfer olan Muhammed Öztürk, Fatsa Belediyespor forması ile 5 gol atarken son golünü 14.haftada oynanan 1922 Konyaspor maçında atmıştı. 

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ