2024-2025 sezonunda kadro planlaması konusunda geçen sezon kadroda yer alan birçok futbolcuyla devam etmeyecek olan Fatsa Belediyespor'da Serhan Üresin takımdan ayrıldı. Geçen sezon başında iç transferde anlaşılan iki futbolcudan birisi olan Serhan Üresin'in, Fatsa Belediyespor macerası 1.5 yıl sürdü ve Üresin 3.Lig'in yeni ekibi Nilüfer Belediye Futbol Kulübü'ne transfer oldu.

Fatsa Belediyespor'da Serhan Üresin de Gidiyor Fatsa Belediyespor'da Serhan Üresin de Gidiyor

2002 doğumlu Serhan Üresin Fatsa Belediyespor'a 2022-2023 sezonunun devre arasında transfer olurken, ilk sezonunda 15 maçta Fatsa Belediyespor forması ile mücadele etme fırsatı bulmuştu. Genç olarak gelişime açık bir oyuncu olan ve zaman zaman farklı mevkilerde de forma giyen Serhan Üresin 23 maçta forma giymişti. Orta sahada forma giyen ve geçen sezon birkaç maçta sol bekte bile oynayan Serhan Üresin, Fatsa Belediyespor'da 1.5 sezonda toplam 38 maça çıkarken geçen sezonun ilk haftalarında oynanan Osmaniyespor Futbol Kulübü maçında ilk ve tek golünü atmıştı.

Serhan Üresin-1

Fatsa Belediyespor'un Bursa Yıldırımspor'dan transfer ettiği Serhan Üresin için 3.Lig'in yeni ekibi olan Bursa temsilcisi Nilüfer Belediye Futbol Kulübü ile resmen anlaşarak yeniden Bursa'ya döndü.

Editör: Samet Karadağ