2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de Play-Off hedefi için kadro kuran ve özellikle kaleci konusunda Orduspor 1967 A.Ş.'ye gönderdiği Ömürcan Çavuşoğlu'nu geri alan Fatsa Belediyespor, genç kaleci Ahmet Eren Özcelep'i de transfer etmişti. Fatsa Belediyespor'a Yomraspor'dan transfer edilen 2003 doğumlu kaleci Ahmet Eren Özcelep, bu sezon kariyerinde az süre aldığı bir sezon geçirdi ancak ligde Fatsa Belediyespor'un yaşadığı süreçte adeta tecrübe kazandı.

Fatsa Belediyespor forması ile uzun süre yedek kulübesinde yer alan Ahmet Eren Özcelep, Ömürcan Çavuşoğlu'nun rahatsızlığından dolayı forma giyemediği 12.ve 13.haftada kaleyi koruyan isim oldu. Fatsa Belediyespor forması ile ilk çıktığı maç olan Belediye Kütahyaspor mücadelesinde gol yemeyen Ahmet Eren Özcelep daha sonra ise Silivrispor ile oynanan maçta kalesinde iki gol görmüştü. Ahmet Eren Özcelep'e teknik direktör Bekir Ozan Has ligin son maçında da şans verirken bu maçın son 12 dakikasında genç kaleciyi oyuna almıştı.

Ahmet Eren Özcelep kariyerinde Yomraspor'da profesyonel olarak profesyonel olurken profesyonel maçlarına ise ilk kez Fatsa Belediyespor forması altında çıktı.

Editör: Samet Karadağ