2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de mücadele eden ve kalan maçlar öncesinde Play-Off iddiasını sürdüren Fatsa Belediyespor'da bu süreçte özellikle Bekir Ozan Has'ın göreve gelmesiyle birlikte ibre olumlu yönde dönmüştü. Fatsa Belediyespor'da bu süreçte Darıca Gençlerbirliği A.Ş. ve Kuşadasıspor galibiyetlerinin ardından geçen hafta son saniyede yenilen golle Onvo Ağrı 1970 Spor deplasmanında galibiyet alınmıştı. Fatsa Belediyespor'da bu hafta ise Çarşamba günü oynanacak olan Akhisarspor mücadelesi öncesinde teknik ekip kadro kurma noktasında sıkıntılar yaşıyor.

Fatsa Belediyespor1

Fatsa Belediyespor'da Kuşadasıspor maçında gördüğü direkt kırmızı kart ile iki maç ceza alan ve Akhisarspor maçında da forma giyemeyecek Muhammed Burak Çelik ile birlikte geçen hafta gördüğü kırmızı kart ile Alperen Arslan da bu maçta forma giyemeyecek. Fatsa Belediyespor'da ayrıca bu sezon dördüncü sarı kartını gören İzlem Anıl Balakkız da bu maçta forma giyemeyecek. Üç cezalı oyuncusu olan Fatsa Belediyespor'da teknik ekibi asıl düşündüren ise sakat oyuncuların durumu oldu.

Fatsa Belediyespor Burak

Geçen hafta Onvo Ağrı 1970 Spor deplasmanına sakatlıklarından dolayı götürülmeyen Sefa Akın Başıbüyük, Tayfun Tatlı, Muhammet Harun Genç, Hakan Yakup Jacoues Horzum, Mücahit Karagöz ve Muhammed Öztürk'ün Akhisarspor maçına yetiştirilmeye çalışıyor.

Editör: Samet Karadağ