2024-2025 sezonu için akibeti henüz bilinmeyen ve profesyonel liglerdeki geleceği merak edilen Fatsa Belediyespor'da futbolcular tek tek takımdan ayrılırken, Fatsa Belediyespor'da sözleşmesi sona eren 13 futboldan Muhammed Burak Çelik yeni takımını bulurken Buras Seres ise takımla yola devam etmeyeceğini açıklamıştı. Fatsa Belediyespor'da 1.5 sezondur forma giyen Serhan Üresin'in ise yeni sezonda Bursa'ya döneceği ve ligin yeni ekibi Nilüfer Belediye Futbol Kulübü'ne gidebileceği öğrenildi.

Fatsa Belediyespor Sevinç


2002 doğumlu Serhan Üresin Fatsa Belediyespor'a 2022-2023 sezonunun devre arasında transfer olurken, ilk sezonunda 15 maçta Fatsa Belediyespor forması ile mücadele etme fırsatı bulmuştu. Genç olarak gelişime açık bir oyuncu olan ve zaman zaman farklı mevkilerde de forma giyen Serhan Üresin 23 maçta forma giymişti. Orta sahada forma giyen ve geçen sezon birkaç maçta sol bekte bile oynayan Serhan Üresin, Fatsa Belediyespor'da 1.5 sezonda toplam 38 maça çıkarken geçen sezonun ilk haftalarında oynanan Osmaniyespor Futbol Kulübü maçında ilk ve tek golünü atmıştı.

Fatsa Belediyespor'un Bursa Yıldırımspor'dan transfer ettiği Serhan Üresin için 3.Lig'in yeni ekibi olan Bursa temsilcisi Nilüfer Belediye Futbol Kulübü'nün yakın temas halinde olduğu ve anlaşmayı yakın zamanda açıklama ihtimalinin yüksek olduğu konuşulmaya başlandı.

Editör: Samet Karadağ