2023-2024 sezonunda Üzeyir Erdoğan'ın başkanlık görevine getirilmesi sonrasında kimlik değiştiren ve logosu ile renklerini değiştirmekle birlikte geçmiş sezonlarda ligde koyduğu hedefini de değiştiren Fatsa Belediyespor gözünü 2.Lige dikmişti. Lige Murat Parlak'ı takımın başına getiren ve bu süreçte ilk haftalarda sallanan Fatsa Belediyespor daha sonra ise toparlanma sürecine girerek sezonun ilk yarısındaki son 10 maçını kaybetmemişti.

üzeyir erdoğan-7

Murat Parlak ile sezonun ikinci yarısı öncesinde transfer çalışmaları yapması beklenen ancak bir anda yollarını ayıran Fatsa Belediyespor'da yönetim kurulu yeni teknik direktör arayışlarına girdi. Sarı-Lacivertli ekipte 2.Lig ekibi Bursaspor'dan ayrılan Murat Sözkesen ve 3.Lig ekibi Pazarspor'dan ayrılan Kadir Kar gündeme gelirken, aynı zamanda takımı Bölgesel Amatör Lig'den 3.Lige çıkaran Can Güven, bir dönem takımı çalıştıran İsmail Cem Cambaz ve dört sezon takımda görev alarak her sezon Fatsa Belediyespor'u ligde tutan Ordulu teknik direktör Niyazi Hüseyinoğlu'nun da adaylar arasında olduğu öğrenildi ancak kulüp henüz karar vermedi.

fatsa belediyespor-48

Sürpriz bir teknik adamın göreve getirilmesinin de imkanlar dahilinde olduğu Fatsa Belediyespor'da bu hafta sonuna kadar yeni teknik direktör konusunun çözüme kavuşturulması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ