Geçtiğimiz sezonlarda 3.Lig'de küme düşme hedefi ile mücadele eden Fatsa Belediyespor'da bu sezon takımda başkan değişirken hedefte değişmişti. Fatsa Belediyespor'da Başkan Üzeyir Erdoğan teknik heyet ve futbolcu hamleleri ile birlikte takımı 2.Lig hedefine yöneltirken, Erdoğan'ın devre arasında yaptığı teknik direktör değişim kararı ise hedefi yeniden eskiye döndürdü.

Fatsa Belediyespor-51


Devre arasında teknik direktör Murat Parlak ile yolları ayırıp yardımcı hoca Murat Atalar ile yola devam etme kararı alan Fatsa Belediyespor'da kötü gidişat devam ederken bu süreçte takım son olarak Büyükçekmece Tepecikspor A.Ş.'ye kaybetti. Ligde ilk yarının son 10 maçında kaybetmeyen ancak ikinci yarıda 5 maçta kazanamayan Fatsa Belediyespor'da hiç galip gelemeyen takımda teknik direktör ve ekibiyle yolların ayrılması deneyimli bir hocanın gelmesi, performansı kötü oyuncuların kadro dışı kalmasını taraftarlar yüksek sesle dile getirmeye başladı.

Fatsa Belediyespor'da bu hafta sonu Fatsa İlçe Stadyumu'nda oynanacak olan Merkür Jet Erbaaspor maçında alınabilecek olası mağlubiyet sonrasında ise teknik ekiple yollarına ayrılması bekleniyor.
 

Editör: Samet Karadağ