2023-2024 sezonunda son haftalara kadar Play-Off kovalayan Fatsa Belediyespor sezon başından bu yana koyduğu hedefe ulaşamayarak sezonu kapatmıştı. Sezon başında kurduğu genç kadro ile dikkat çeken bir takım ortaya çıkaran Fatsa Belediyespor'da sezon genelinde ise futbolcuların gösterdiği performanslar alkış almıştı. Fatsa Belediyespor'da özellikle sezon başında takımı kuran teknik direktör olan Murat Parlak'ın Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş.'den öğrencisi olan Tayfun Tatlı, Fatsa Belediyespor'a kiralık olarak gelmişti. Fatsa Belediyespor orta sahasında ise farkını ortaya koyan Tayfun Tatlı, sezon bitince bonservisinin olduğu Altınordu'ya döndü.

Fatsa Belediyespor Burak

İzmir ekibi Altınordu ile bir yıllık daha sözleşmesi bulunan Tayfun Tatlı, Fatsa Belediyespor forması ile 28 maça çıkarken özellikle ara pasları ve atak yönlendirmeleri ile dikkat çekmişti. Zaman zaman savunma ağırlıklı oynayan ve rakip takımın ataklarını kesen bir oyuncu olan Tayfun Tatlı, Fatsa Belediyespor forması altında forma giydiği maçlarda uzaktan çektiği şutlarla da dikkat çekmişti. Uzaktan kaleyi yoklayan ve isabetli şutlar çeken Tayfun Tatlı, gol ve asistleri ile de dikkat çekmişti.

fatsa belediyespor-47

Özellikle sezonun ilk yarısında oynanan Kuşadasıspor maçında bir gol ve bir asistlik performansı ile dikkat çeken ve o maçta uzaktan attığı golle takımına 3-1'den geri gelerek bir puanı getiren isim olan Tayfun Tatlı, Fatsa Belediyespor forması ile 28 maçta 2 gol atarak 3 asist yaptı.
 

Editör: Samet Karadağ