2023-2024 sezonunun başında Murat Parlak ile anlaşan ve yarım sezon boyunca Parlak gözetiminde iyi bir performans ortaya koyan Fatsa Belediyespor'da, teknik direktör Murat Parlak devre arasında takımdan ayrılmıştı. Başarılı bir ilk yarının ardından transfer konusunda yönetimle anlaşamayan ve takımdan ayrılan Murat Parlak'ın ardından antrenör ekibi görevine devam ederken takımı Murat Atalar ve Hacı Nuri Tarakcıoğlu yönetmiş ancak sezonun ikinci yarısında galibiyet alınamayınca yollar ayrılmıştı.

Has Bekir Ozan

Fatsa Belediyespor'da sezonun üçüncü teknik direktörü Atalar'ın ayrılık imzası kurumadan gelirken, Bekir Ozan Has Fatsa Belediyespor'a imzayı attı. Fatsa Belediyespor'un yeni teknik direktörü olan ve ayağının tozuyla ilk antrenmanına çıkan Bekir Ozan Has'ın teknik ekibi de belirlendi. Fatsa Belediyespor'da ligde kalan haftalar öncesinde teknik ekipte köklü bir değişiklik yapılırken Bekir Ozan Has'ın teknik direktörlük görevi ile birlikte  yardımcı antrenörü Melih Altuğ Sapmaz, kaleci antrenörü Nahit Özseçen ve analiz antrenörü Çetin Öztürk oldu.

Bekir Ozan Has ile birlikte daha önce Belediye Kütahyaspor ve Amasyaspor Futbol Kulübü'nde görev yapan yardımcı antrenör Melih Altuğ Sapmaz ve analiz antrenörü Çetin Öztürk, 39 yaşındaki teknik adamla Fatsa Belediyespor'da birlikte çalışacak. Ayrıca 2021-2022 sezonunun ilk yarısında Fatsa Belediyespor'da görev yapan kaleci antrenörü Nahit Özseçen, Bekir Ozan Has ile Amasyaspor Futbol Kulübü'nde beraber çalışırken bu süreçte Fatsa Belediyespor'da ikinci macerasına başladı.

Editör: Samet Karadağ