2024 yılında oynadığı hiçbir maçı kazanamayan ve ligde galibiyete hasret olan Fatsa Belediyespor, hafta içinde teknik direktör değişikliğine gitmişti. Fatsa Belediyespor teknik direktör Bekir Ozan Has ile anlaşırken ilk maçına Darıca Gençlerbirliği A.Ş. deplasmanında çıktı.

Fatsa Belediyespor’da yeni bir sayfa açılan Darıca Gençlerbirliği A.Ş. mücadelesinde deplasmanda gol sesi çıkmadı ancak ev sahibi ekip 10 kişi kaldı. Rakibinin eksik olmasını iyi değerlendiren Fatsa Belediyespor 75.dakikada kazandığı penaltıyı Hakan Aydın ile gole çevirdi ve bu gol ile birlikte haftalar sonra maç kazandı.

Fatsa Belediyespor haftalar sonra aldığı galibiyetle birlikte büyük sevinç yaşadı ve ligdeki puanını 29 yaptı.

Stadyum: Darıca İlçe Stadyumu

Hakemler: Veysel Karani Özkan, Harun Günaydın, Ardahan Işık, Furkan Nizamoğlu

Darıca Gençlerbirliği A.Ş.: Eren Bilen, Enes Aydın, Yunus Emre Alagöz (Dk.85 Enes Kuşçu), Barış Sungur, Emre Özer (Dk.59 Maksut Pune), Ali Ekber Öz, Cenk Alptekin, Recep Yurdakul, Emre Nasuh (Dk.85 Emre Vezir), Savaş Çakır (Dk.70 Eren Kaptan), Berkant Kavzar

Fatsa Belediyespor: Ömürcan Çavuşoğlu, Abdurrahman İlkyaz, Mücahit Karagöz, Ertuğrul Usta, Alperen Arslan, İzlem Anıl Balakkız (Dk.56 Burak Seres), Tayfun Tatlı, Muhammed Burak Çelik (Dk.80 Abdülkadir Özdemir), Yasin Reis (Dk.80 Batuhan Nihat Ulutaş), Mikail Albayrak, Hakan Aydın

Goller: Dk.75 Hakan Aydın (Fatsa Belediyespor)

Sarı Kartlar: Barış Sungur, Yunus Emre Alagöz, Maksut Pune, Recep Yurdakul (Darıca Gençlerbirliği A.Ş.) Batuhan Nihat Ulutaş, Burak Serra (Fatsa Belediyespor)

Kırmızı Kartlar: Dk.44 Barış Sungur (Darıca Gençlerbirliği A.Ş.)

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ