2023-2024 sezonunda U19 ve U17 takımları ile Bölgesel Gelişim Ligi'ne katılım sağlayan ve bu bağlamda Ordu'nun Bölgesel Gelişim Ligi'ne katılan tek takımı olan Fatsa Belediyespor'da U17 takımı şampiyon olmuştu. Bölgesel Gelişim U17 ligi 5. Grupta şampiyon olarak Play-Off biletini kapan Taner Gürsoy’un talebeleri, seri başı olarak diğer grupların ikinci ve üçüncü olan takımlarıyla eşleşme şansına sahip oldu ve 2.gurup 2.si İnegöl Kafkas U17 takımıyla eşleşti.

Whatsapp Image 2024 04 12 At 2.12.08 Am

Fatsa Belediyespor Altyapı sorumlusu yönetici Hasan Arıca Türkiye Şampiyonası  Play-Off karşılaşmalarının 16 Nisan 2024 tarihinde Antalya’da başlayacağının altını çizerek,  “Şampiyon olan takimimizin, verilen emek ve altyapının değeri noktasında  desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen  her türlü fedakarlığı yapan kulüp başkanımız Üzeyir Erdoğan ve yönetim kuruluna Teknik ekibin oluşumunda emeği olan Hasan Arıca'ya, Alt yapı  Teknik koordinatörü Yalçın Gürsoy'a , çok büyük emekler sarf edip gecesini gündüze katan hocalarımız Taner Gürsoy'a, Mustafa Çamaş'a ve H.Firat Doğan'a teşekkür ediyoruz. Buradan üst takıma gelecek sporcuların  Fatsa Belediyespor'umuzun geleceği olduğunu hissetmekten de keyif alıyor ve tüm emeği geçenleri tebrik ediyoruz” dedi.

Fatsa Belediyespor'da Kulüp Başkanı Üzeyir Erdoğan ve yönetim kurulu altyapıdan sorumlu yöneticileri, Hasan Arıca ve Yasin Duran'ı Gençlik Gelişim Sorumlusu Yalçın Gürsoy'u ve U17 Takımımız teknik ekibini tebrik etti.