2023-2024 sezonunun ilk yarısında gösterdiği performans ile taraftarlarını Play-Off için umutlandıran Fatsa Belediyespor, son 10 maçını kaybetmediği ilk yarıda ligi Play-Off potasında tamamlamıştı. Sezonun ikinci yarısına teknik adam değişikliği ile giden Fatsa Belediyespor'da Murat Atalar'ın kötü formu sonrasında ise yeniden teknik kadroda değişim yapılarak teknik direktörlük görevine Bekir Ozan Has getirilmişti.

Fatsa Belediyespor'da üst üste alınan kötü sonuçların ardından göreve gelen Bekir Ozan Has, takımın başında çıktığı ilk maçta Darıca Gençlerbirliği A.Ş. deplasmanında kazanan takımın teknik direktörü olurken Ordu ekibine 2024 yılının ilk galibiyetini getirmişti. Bekir Ozan Has'ın ilk iç saha maçında Kuşadasıspor'u 2-1 yenen ve ikide iki yapan Fatsa Belediyespor, geçen hafta ise son dakikalarda yediği gol sonrasında Onvo Ağrı 1970 Spor deplasmanında bir puan almıştı.

Bekir Ozan Has gelmeden önce Play-Off potası ile arasında altı puan olan Fatsa Belediyespor, üç maçta yedi puan alarak bu puan farkını üçe düşürmeyi başardı. Fatsa Belediyespor, Bekir Ozan Has ile çıktığı üç maçta da kaybetmedi.

Editör: Samet Karadağ