2023-2024 sezonunda TFF 3. Lig'in 27. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler ve yardımcıları Dijital Atama Yöntemi ile belirlenirken, 3.Grup'ta haftanın Play-Off yarışı için en kritik maçı olan mücadelesinde Belediye Kütahyaspor ile Fatsa Belediyespor arasındaki maçı Kemal Ögen yönetecek. Play-Off potasında yer alan Belediye Kütayhaspor ile potaya sadece üç puan uzak olan Fatsa Belediyespor arasındaki mücadele Kütahya'da oynanacak.

Antalya Bölgeesi'nden C Klasman Hakemi olan Kemal Ögen, bu sezon adeta fazla mesai yaparken 21 maçta görev aldı. Kemal Öğen şu ana kadar 3.Lig'de 10 karşılaşmada orta hakem, 2.Lig'de 8 karşılaşmada dördüncü hakem, Kadın Futbol Süper Lig'de bir karşılaşmada orta hakem, Ziraat Türkiye Kupası'nda bir karşılaşmada orta hakem ve Ziraat Türkiye Kupası'nda bir karşılaşmada dördüncü hakem olarak görev aldı.


Belediye Kütahyaspor ile Fatsa Belediyespor arasındaki haftanın en kritik maçında Kemal Ögen'in hakem triosunda görev alacak olan diğer isimler ise Tahir Yalçın, Berkay Deniz ve Görkem Öztürk oldu.