2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig'de ilk deplasman maçına çıkan Fatsa Belediyespor, son dakika golüyle rakibi yenerek sezonun ilk galibiyetini almıştı. Maçı tribünden takip eden Fatsa Belediyespor Başkanı Üzeyir Erdoğan ve yönetim kurulu da ilk galibiyetlerini alırken, maçın ardından ise teşekkürleri eksik etmedi.

Özcan Çabukoğlu'na Jaguarlı Forma

Fatsa Belediyespor'da yapılan açıklamada: ''Üç puanla döndüğümüz Osmaniye deplasmanında takımımızı destekleyen ve Başkanımız Üzeyir Erdoğan ile beraberindeki yönetim kurulu üyelerini çok güzel şekilde ağırlayan Fatsa'mızın önceki dönem Başsavcısı halihazırda Adana Bölge Başsavcısı olan sayın Özcan Çabukoğlu’na misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.'' ifadeleri yer aldı. Ayrıca Özcan Çabukoğlu’na üzerinde 10 numara ve ismi olan Fatsa Belediyespor forması hediye edildi.

Ayrıca Fatsa Belediyespor'a maç sonunda galibiyet yemeğini Ordulu olan AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler ikram ederken Fatsa Belediyespor'dan ''Takımımıza galibiyet yemeği ikramında bulunan ve yönetim kurulumuzu ağırlayan Fatsalı Hemşerimiz önceki dönem AK Parti Adana İl Başkanı Sayın Şerif Güler’e teşekkür ederiz.'' açıklaması geldi.

SAMET KARADAĞ