2023-2024 sezonunda Fatsa Belediyespor'u Play-Off yolculuğu noktasında destekleyen ancak hedefe ulaşamayan Fatsa Belediyespor'un taraftar gruplarından bir tanesi olan Fatsa Gençlik Taraftar Grubu, Fatsa Belediyespor için sezon bittikten sonra Yeni Ordu Stadyumu tribünlerinde yer almıştı. Fatsa Gençlik Taraftar Grubu, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün Play-Off karşılaşmaları olan Ayvalıkgücü Belediyespor ve Aliağa Futbol A.Ş. Yeni Ordu Stadyumu'nda yer alırken Play-Off Final maçı için Ordu'dan İstanbul'a kalkan otobüsler için kendilerine söz verilip tutulmadığını açıklamıştı. Fatsa Gençlik Taraftar Grubu'ndan bazı taraftarlar ise yeni sezon öncesinde Fatsa Belediyespor Başkanı Üzeyir Erdoğan'ı ziyaret etti.

Fatsa Belediyespor'da 2024-2025 sezonu öncesinde henüz teknik adam konusunda bir adım atılmazken aynı zamanda takımdan ise birçok futbolcu yavaş yavaş ayrılmaya başlıyor. Geçen sezon takımda yer alan futbolculardan birçok ismin sözleşmesi sona ererken, Fatsa Belediyespor'un yeni sezonda yeni bir takımda ligde yer alacağı konuşulmaya başlandı. Fatsa Belediyespor'da son dönemlerde en çok konuşulan konulardan bir tanesi ise Kulüp Başkanı Üzeyir Erdoğan'ın yeni sezonda olmayacağı idi. 

Fatsa Gençlik Taraftar Grubu ise son dönemlerde konuşulan konulardan kaynaklı bir şekilde Fatsa Belediyespor Başkanı Üzeyir Erdoğan'ı ziyaret etti.  Fatsa Gençlik Taraftar Grubu ziyaret ederek ''Başkanımızla bir araya geldik, desteğimiz her zaman tam'' paylaşımını yaptı. Bu ziyareti Üzeyir Erdoğan da sosyal medya hesabından paylaştı.

Editör: Samet Karadağ