Fatsa'da amatör bir takım olan ancak bu sezon Ordu 1.Amatör Lig'de yer almayan Fatsa Dolunayspor'da geri dönüş hazırlıkları başladı. Ordu 1.Amatör Lig'de bir dönem Play-Off oynama başarısı gösteren ve geçmişte birçok önemli futbolcuları bünyesinde Fatsa Dolunayspor'un, 2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig'de yer alması bekleniyor.

niyazi hüseyinoğlu

Kulüp Başkanlık görevini Erhan Çelik'in üstlendiği Fatsa Dolunayspor'da bu sezon yapılacak olan yeni yapılanmada başta profesyonel liglerde Fatsa Belediyespor'u sayısız maçta yöneten Niyazi Hüseyinoğlu olmak üzere tecrübeli antrenörlerin yer alacağı öğrenildi. Bu sezon futbol okulu olarak faaliyete başlayan Dolunayspor'un bu sezon olmazsa önümüzdeki sezon kesinlikle liglerde yer alabileceği konuşulurke, Niyazi Hüseyinoğlu, Soner Güleç, Eren Şeker ve İbrahim Cırlanmak gibi tecrübeli antrenörlerin görev alacağı öğrenildi.

Futbol oynarken Süper Lig'den 3.Lige kadar tüm liglerde 200'e yakın maça çıkan Niyazi Hüseyinoğlu, futbolu ise Dolunayspor'da bırakmıştı. Hüseyinoğlu, antrenörlük kariyerine ise yine Dolunayspor'da başlamıştı.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ