Ünye İlçe Stadyumu’nda lider Horozkent Spor Kulübü’nü 3-0 gibi net bir skorla yenerek A Grubu’nda son hafta öncesinde liderliği garantileyen Ünye Gücü Futbol Kulübü’nde Başkan Deniz Benli maç sonunda açıklamalarda bulundu. Teknik Sorumlu Muhammet Kışla ve kaptan Bahar Kol ile birlikte kameralar karşısına geçen Deniz Benli, taraftar, teknik direktör ve futbolculara teşekkür etti.

Maçtan önce tribün konusunda çalışmalar yaptıklarını ve bunun karşılığını aldıkları için mutlu olduklarını söyleyen Başkan Deniz Benli ‘’Tribünlere teşekkür ediyorum. Özellikle Ünye’mizin kıymetli tribünlerine, taraftar gruplarına ve maçı izleyen seyircilerimize teşekkür ediyorum. Bir hafta boyunca özellikle tribün kısmı ile ilgili olarak yoğun bir çalışma yaptık ve bunun karşılığını da aldık. Sporcularımız sahada gerekeni yaptı, biz de tribünde gerekeni yaptık. Bundan yaklaşık 4-5 ay önce bir söz vermiştik. Bu şehre bir şampiyonluk kazandıracağız, şu anda basamakları tek tek geçtik. Önümüzde bir iki basamak kaldı, bundan dolayı da mutluyum.’’ dedi.

Ünye Gücü Futbol Kulübü-2

Süper Lig yolunda Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden Samet Karadağ’a özel açıklamalarda bulunan Deniz Benli ‘’Takımım bugün çok güzel futbol oynadı. Başta hocama ve oyuncularıma teşekkür ediyorum. Bu şehre verdiğimiz sözü bir ay sonra gerçekleştireceğiz. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un da olduğu Süper Lig’e çıkacağız. Bu büyük takımlarla birlikte bu büyük şehre gurur yaşatacağız.’’ İfadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Editör: Samet Karadağ