2023-2024 sezonunda Tekerlekli Sandalye Erkekler Süper Ligi B Grubu'nda yer alan ve ilk dört haftada üç kez parkeye çıkan Ordu Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Erkek Basketbol Takımı, ligde dördüncü sıraya yerleşti. Engelsizler Ordusu'nun ligde 5.haftadaki konuğu ise ligde üç maçın üçünü de kazanan lig üçüncüsü Fenerbahçe Göksel Çelik alacak. İki takım arasında oynanacak olan tarihi ve saati ise belli oldu.

yavuz

Sezonu Bursa'da Bursa BESK karşısında aldığı mağlubiyetle açan Ordu Büyükşehir Belediyespor, daha sonra ise Ordu'daki maçta KKTV Vakıflar'ı 74-59 kazanmıştı. Engelsizler Ordusu, geçen hafta ise Bağcılar Belediyesi'ni 55-63 yenmişti. Ordu Büyükşehir Belediyespor, sezonun dördüncü maçında ise Fenerbahçe Göksel Çelik ile karşılaşacak. İki takım 25 Kasım Cumartesi günü saat 13:00'de Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu'nda oynanacak.

fenerbahçe engelsiz

Geçen sezon da karşı karşıya gelen iki takım arasındaki iki maçı da Fenerbahçe Göksel Çelik kazanırken, Ordu'daki karşılaşma 48-100, İstanbul'daki karşılaşma ise 104-61 bitmişti.

SAMET KARADAĞ