2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig'de mücadele edecek olan takımlar gerekli başvurularını yaparken bu süreçte ise bu takımlardan birisi olan Fidangör Spor Kulübü, antrenmanlarına başladı. Türkiye'de daha önce eşi benzeri olmayan bir girişime adım atan Fidangör Grubu, taraftarı olduğu Orduspor'un bir alt liginde mücadele edecek. Ordu 2.Amatör Lig'de yeni sezonda yeşil sahalarda boy gösterecek olan taraftarlar ise antrenmanlarına başladı.

fidangör skk

Bu sezon Ordu 2.Amatör Lig'de mücadele edecek olan takımlar arasında ilk kez kurulan takımların da yer alacağı öğrenilirken, yeni kurulan takımlardan bir tanesi olan Fidangör Spor Kulübü de Ordu 2.Amatör Lig'de yer alacak. Fidangör Spor Kulübü'nden yapılan açıklamada ''Ordu'da yıllardır sürdürdüğümüz tribün mücadelemizi bundan sonraki süreçte sahalarda da sürdüreceğiz. Ordu 2.Amatör Ligi'ne katılım için başvurumuzu gerçekleştirmiş bulunuyoruz'' ifadelerine yer vermişti. Fidangör Spor Kulübü, yeşil sahalara antrenman için indi.

Altınordu İlçesi'nde Cumhuriyet Yerleşkesi'nde yer alan tesislerde antrenmanlarına başlayan Fidangör Spor Kulübü, bu sezon zaman zaman Ordu 1.Amatör Lig'de Rüsumat4 Gençlik ve Spor Kulübü'nün başında maçlara çıkan Mustafa Hekim idaresinde antrenmanlarını sürdürüyor.

SAMET KARADAĞ

Editör: Samet Karadağ