Ordu Futbolu'nun yeni takımlarından birisi olarak ve geride kalan sezonda Ordu 2.Amatör Lig'de Play-Off oynama başarısı gösteren Fidangörspor, Play-Off etabında Adem Aksoy Boztepespor ve Dumlupınarspor'u yenerek 1.Amatör Lige yükselmişti. Yeni sezonda yeni liginde mücadele edecek olan Fidangörspor, iç transferde Sergen Kabal, Nejdet Yıldırım ve Cesur Korkmaz gibi tecrübeli futbolcularını takımda tutarken 23 yaşındaki stoper Gökdeniz Yiğit ile de anlaştı.

Korgan Belediyespor'da 2017 yılında Ordu Amatör Lig ile tanışan ve iki sezon oynayan Gökdeniz Yiğit, Covid-19 pandemi sürecinin ardından 2022-2023 sezonunun ikinci yarısında Kabataş Gençlikspor kadrosunda yer almıştı. Geçen sezona Aybastıspor'da başlayan Gökdeniz Yiğit, daha sonra ise Ordu 2.Amatör Lig'de Fidangörspor'a transfer olurken Play-Off'tan 1.Amatör Lig'e yükselme başarısında katkı sağlamıştı.

Fidangörspor cephesinden yapılan açıklamada ''Yeni sezonda transfer görüşmelerini sürdüren kulübümüz iç transferde ligin en iyi stoperlerinden Gökdeniz Yiğit ile anlaşma sağlamıştır. Birlikte nice şampiyonluklara Gökdeniz Yiğit'' ifadelerine yer verildi.

Editör: Samet Karadağ